• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Grand Sarriod ★★, St Nicolas

Itálie, Valle d'Aosta, St Nicolas

Ubytování v Itálii, St Nicolas
Číslo objektu: IT3010.100.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.191,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2, v podkroví: obývací pokoj/jídelna, 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby a digitální TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Topení. Malý balkon. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, St Nicolas

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný vícegenerační dům 'Grand Sarriod', 1'470 m n.m.. Osada Grand Sarriod, 4 km od centra St Nicolas, 21 km od centra Aosta, klidná, slunná poloha. V domě: pračka (společné), vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Veřejné parkoviště na ulici. Restaurace 100 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Dálnice 10 km od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační dům se nachází v typické vesnici ve výšce 1470 m n.m. v oblasti, která nabízí různé sportovní aktivity: osvětlená běžkařská dráha 4 km, rafting, tenis, jízda na horských kolech. Sjezdovky cca 4 km, back country, kitesnow, catriding.>Všem bytům je k dispozici společná pračka.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, St Nicolas:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

St. Nicolas je mala, typicka vesnice, 18 km západně od Aosta. Courmayeur 30 km. Sestává z malých roztroušených sídlišť mezi 1.000 a 1.800 m n. m. Vynikající panoramatický výhled na ledovec Gran Paradiso. Vyložně čistý vzduch a mírné podnebí vytvářejí ze Saint-Nicolas ideální zimní i letní rekreační místo. Nádraží v Aosta. Obchody, restaurace, kryty bazen v Aosta. Malá vesnice.

informace pro letní ubytování

Cetne vyletni moznosti v postrannich udolich Aostal - pesky nebo na horskem kole v ojedinele krajine. Moznost pikniku. Mnoho mist v lese laka k turam a vandrovani.

informace pro zimní ubytování

Znama mista zimnich sportu jsou vzdalena pouze nekolik kilometru. Lyžařské středisko Courmayeur, 30 km. Bežkařské tratě. Další lyžařská střediska: La Thuile 25 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme