• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Le Cigale ★★★★, Sperlonga

Itálie, Lazio, Sperlonga

Ubytování v Itálii, Sperlonga
Číslo objektu: IT5890.85.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 33.634,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová vila 150 m2 na 2 podlažích, světlé, úplně renovovaná v roce 2013, moderní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x pokoj s dvoulůžkem, otevřený krb a sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Topení (extra), klimatizace. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC. Velká terasa, velké zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Sperlonga

Informace o domě (rezidenci)

Vila 'Le Cigale', renovovaný v roce 2013, obklopen stromy. 6 km od centra Sperlonga, v okrsku Casa Capraia, klidná poloha na kopci, 12 km od moře, 12 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada stromy, bazén (10 x 5 m, hloubka 150 - 150 cm, 17.05.-01.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, gril. Úklid na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, potraviny 6 km, supermarket 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sperlonga:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mezi malebnými městy Terraccina a Gaeta leží malé městečko Montepiano-Sperlonga - pevnost na vyvýšenině skalnatého výčnělku. Atraktivní, staré město, starověké pobřežní věže a krásné, bezkonkurenční jeskyně. Výlety do Říma, Neapole (asi 100 km), Paestum, Gaeta a ostrov Ponza (lodní doprava z Formia a Terraccina).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme