• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Sperlonga Paronamica ★★★, Sperlonga

Itálie, Lazio, Sperlonga

Ubytování v Itálii, Sperlonga
Číslo objektu: IT5890.100.4

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 8.561,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 25 m2: 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Malá obytná kuchyně (2 plotýnky), TV. Vstup na verandu. Sprcha/bidet/WC. K dispozici: telefon.
Ubytování v Itálii, Sperlonga

Informace o domě (rezidenci)

Sperlonga: S vynikajícím výhledem na moře, obklopené středomořskou vegetací a pečovanými květinovými zahradami, obytný dům sousedí- na jedné straně s hotelem a na druhé sestává ze 37 bytopvých jednotek, makých 2-patrových domů rekreační středisko 'Sperlonga Paronamica'. 700 m od centra, vyvýšená poloha ve svahu, 1.6 km od moře, 1.6 km plaz, v zeleni. Společné: velká zahrada s rostlinami a květinami, bazén nepravidelného tvaru (24 x 8 m, 26.05.-30.09.). Tenis (2 x pískový povrch) (extra). Parkovací místo. Obchod, supermarket 700 m, písečná pláž 1.6 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Malý kyvadlový autobus mezi mořem a městem (22. 06. do 31. 08.). Přístup k bazénu se slunečníky a lehátky (pokud zásoba stačí) je v ceně pronájmu, koupací čepice nutné. Červenec s srpen: bar, restaurace, mini-supermarket a zábava.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sperlonga:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mezi malebnými městy Terraccina a Gaeta leží malé městečko Montepiano-Sperlonga - pevnost na vyvýšenině skalnatého výčnělku. Atraktivní, staré město, starověké pobřežní věže a krásné, bezkonkurenční jeskyně. Výlety do Říma, Neapole (asi 100 km), Paestum, Gaeta a ostrov Ponza (lodní doprava z Formia a Terraccina).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme