• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Le Tore ★★★★★, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Ubytování v Itálii, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.860.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 8 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 81.069,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojová vila 300 m2 na 3 podlažích, prostorné a světlé, úplně renovovaná v roce 2010, luxusní a osobité zařízení: velký obývací pokoj, otevřený krb, knihovna, mezinárodní TV kanály, plochá obrazovka, CD a DVD. Vstup na terasu. Otevřená jídelna, jídelní stůl. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC, masážní sprcha Hammam, vířivou vanou. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem s panoramatickým oknem v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC. 1x pokoj s panoramatickým oknem 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. Velká terasa 200 m2, zahrada. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, do zahrady, na město a Sorrento and Naples Bay. K dispozici: pračka, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Dům má wellness vybavení, které se skládá z turecké lázně, chromoterapie a vířivky. Střešní bazén s naprostým soukromím.
Ubytování v Itálii, Sorrento

Informace o domě (rezidenci)

Pineta delle Tore 5 km od Sorrento: Velká, moderní, luxusní vila 'Le Tore', renovovaný v roce 2010, obklopen stromy a poli. 5 km od centra Sorrento, 1.5 km od centra Sant'Agata sui due Golfi, klidná, slunná poloha na kopci, 5 km od moře, 5 km plaz, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: park 5'000 m2 (oplocený), terasovitá zahrada s rostlinami, květinami a stromy, louka k odpočinku, bazén vyhřívaný, bez náhledu, oplocený (16 m2, hloubka 75 - 75 cm, 01.05.-30.09.). WC u bazénu, sprcha/WC u bazénu, zahradní nábytek. Úklid úklid bytu (v ceně). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 1 km, bar 1 km, autobusová zastávka 'Sant'Agata sui due Golfi' 1 km, nádraží 'Sorrento' 5 km, trajekt 'Sorrento' 6 km, písečná pláž 'Marina Grande - Sorrento' 7 km oblázková pláž 'Marina del Cantone' 8 km, potápěčské centrum 8 km. Sportovní přístav 8 km, tenis 6 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 200 m. Atrakce v blízkosti: Sorrento 5 km, Positano 14 km, Amalfi 30 km, Napoli 60 km, Pompei 30 km, Capri Island. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné (extra). Prodej místních zemědělských výrobků. Zařízení je v noci střeženo.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sorrento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme