• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Sea Star ★★★★, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Ubytování v Itálii, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.816.2

Ubytování pro 20 osob, k dispozici 9 pokojů z toho je 7 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 79.207,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

9-pokojová vila 300 m2 na 3 podlažích, prostorné, stylové a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, bar a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Kuchyně (9 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, pec na pizzu), jídelní stůl. Vstup na zahradu. WC zvlášť. Topení (extra), klimatizace. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x otevřený malý pokoj, 2x lůžko. Velký průchozí pokoj, 2x lůžko, 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko, 1x vysunovací lůžko, sprcha/bidet/WC a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj, 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x velký pokoj, na 2 rovinách s panoramatickým oknem, 1x francouzské lůžko, 1x vysunovací lůžko, koupelna, dvojumyvadlo, s rohovou vanou a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 2x terasa, velká terasa, velká zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka, místo k posezení. Pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 4 (oplocený). Pozor prosím: vhodné pro rodiny jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Pokoje v přízemí jsou nezávislá přístavba, s přímým přístupem z parkoviště. Druhá přístavba v blízkosti bazénu s 1 ložnicí: 1 dvoulůžko, 1x rozkládací lůžko, sprcha/bidet/WC a TV se satelitním příjmem (plochá obrazovka), klimatizace.
Ubytování v Itálii, Sorrento

Informace o domě (rezidenci)

Sorrento: Velká, komfortní vila 'Sea Star', obklopen stromy. 4.5 km od centra Sorrento, v okrsku Priora, slunná poloha na kopci, 4 km od moře, 5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: terasovitá zahrada, 300 m2 (oplocená) s rostlinami a stromy, bazén (nezapuštěný) (8 x 4 m, 15.05.-15.10.). Venkovní sprcha, terasa. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid 2x týdně (v ceně). Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). 150 m dlouhý, úzký příjezd. Šířka přístupové cesty: 210 cm. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Obchod 4 km, potraviny 1 km, supermarket 4 km, restaurace 2 km, bar 1 km, internetová kavárna 4 km, nádraží 'Sorrento' 5 km, oblázková pláž 'Marina di Puolo' 5 km, skalnatá pláž 'Bagni della Regina Giovanna' 4 km, potápěčské centrum 5 km. Atrakce v blízkosti: Positano 15 km, Pompei 35 km, Napoli 60 km, Amalfi 35 km, Massa Lubrense 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Zvířata v sousedství. Hlavní silnice 150 m od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sorrento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme