• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Paradiso ★★★, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Ubytování v Itálii, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.66.5

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.056,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Rosa', 1-pokojový byt 40 m2 v 2. patře, úplně renovovaný v roce 2011, komfortní a pěkné zařízení: 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička), jídelní stůl, 1x místo ke spaní a TV (plochá obrazovka). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). K dispozici: vysoušeč vlasů. Parkování č. 1.
Ubytování v Itálii, Sorrento

Informace o domě (rezidenci)

Meta di Sorrento: Pěkná, útulná, komfortní rezidence 'Il Paradiso', renovovaný v roce 2011, obklopen stromy, loukami a poli. 13 byty v rezidenci. V obci 5 km od centra Sorrento, živá, slunná poloha, 350 m od moře, 350 m plaz, na ulici. Společné: velká, pěkná, udržovaná zahrada (oplocená) s rostlinami a stromy. Terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], klimatizace. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů, doručovací služba tiskovin a snídaně na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. 250 m dlouhý, úzký příjezd. Šířka přístupové cesty: 200 cm. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, restaurace, bar 250 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Meta di Sorrento' 1.2 km, trajekt 'Sorrento' 6 km, písečná pláž 'Meta - Alimuri' 300 m. Atrakce v blízkosti: Sorrento 5 km, Positano 15 km, Amalfi 30 km, Pompei 15 km, Napoli 60 km, Capri. Pozor prosím: bez výtahu. Baby-výbava na dotaz (extra). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sorrento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme