• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★★, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Ubytování v Itálii, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.57.4

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 11.823,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Pompelmi', 1-pokojový byt 30 m2, částéčně zkosený, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko, jídelní stůl a kuchyňským koutem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře, na krajinu a na město. Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Vhodné pro alergiky.
Ubytování v Itálii, Sorrento

Informace o domě (rezidenci)

Sant'Agnello 3 km od Sorrento: Útulný, komfortní vícegenerační dům, obklopen stromy a poli. 5 byty v rezidenci. Klidná poloha, 2 km od moře, 2 km plaz, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená) s rostlinami a květinami, bazén (8 x 4 m, hloubka 120 - 250 cm, 01.05.-30.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, Wireless LAN [WLAN], střešní terasa, klimatizace, prádelna, k dispozici jízdní kola. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 300 m, supermarket 350 m, restaurace, bar 250 m, letní předzahrádka 300 m, centrum dostupné pěšky během 5 min. Autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Sant'Agnello' 500 m, trajekt 'Sorrento' 4 km, oblázková pláž 'Marinella' 2 km (malý), potápěčské centrum 3 km. Atrakce v blízkosti: Sorrento 2 km, Positano 15 km, Amalfi 30 km, Pompei 30 km, Napoli 60 km, Capri. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra). Skupiny mládeže jen na dotaz. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sorrento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme