• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Costanza ★★★, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Ubytování v Itálii, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.425.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 8.621,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Sopra', 1-pokojový byt v 1. patře, úplně renovovaný v roce 2009, komfortní a pěkné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x francouzské lůžko. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra). Zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na město. Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Sorrento

Informace o domě (rezidenci)

Colli di Fontanelle 7 km od Sorrento: Pěkný, útulný, stylový třígenerační dům 'Costanza', renovovaný v roce 2009, obklopen stromy, loukami, poli a vinicemi. 4 byty v domě. 500 m od centra, 10 km od centra Positano, 12 km od centra Massa Lubrense, klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 6 km od moře, v zeleni. Společné: terasovitá zahrada (oplocená) rostlinami a květinami. Zahradní nábytek. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], slunná terasa, ústřední topení, pračka. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). 500 m dlouhý, neupravený, úzký příjezd. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, bar 500 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Sant'Agnello' 5 km, trajekt 'Sorrento' 7 km, oblázková pláž 5 km. Pozor prosím: objekt ref.: IT6040.425.2 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sorrento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme