• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Andromeda ★★, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Ubytování v Itálii, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.225.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 13.890,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt v 2. patře, jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC a TV-satelit. Vstup na verandu. Kuchyňský kout (2 plotýnky), jídelní stůl. Klimatizace. Pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (extra).
Ubytování v Itálii, Sorrento

Informace o domě (rezidenci)

Sorrento: Pěkný, útulný bytový dům 'Andromeda'. V centru obce. Společné garáže (extra) 150 m, veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod 10 m, supermarket 50 m, restaurace, bar, kavárna 10 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 'Sorrento' 300 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sorrento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme