• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Annabella ★★★, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Ubytování v Itálii, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.190.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.918,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Dolce Sosta', 2-pokojový byt 55 m2, v přízemí, úplně renovovaný v roce 2012, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra). Zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1.
Ubytování v Itálii, Sorrento

Informace o domě (rezidenci)

Sant'Agnello 2 km od Sorrento: Útulný třígenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Annabella', renovovaný v roce 2008, obklopen stromy. V obci, klidná poloha, 1 km od moře, 1 km plaz, na ulici. Společné: louka k odpočinku (oplocená). Terasa (100 m2), zahradní nábytek. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení. V domě: pračka (společné). Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, restaurace, bar 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Sorrento' 4 km, písečná pláž 1 km oblázková pláž 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sorrento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme