• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Federica ★★★, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Ubytování v Itálii, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.131.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.794,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, v přízemí, světlé, úplně renovovaný v roce 2010, komfortní a pěkné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí lůžko, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sedací vana/bidet/WC. Topení, klimatizace. Zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Bez parkovišté.
Ubytování v Itálii, Sorrento

Informace o domě (rezidenci)

Sorrento: Pěkný vícegenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Federica', obklopen stromy. V obci, 500 m od centra, 1 km od moře, 1 km plaz. Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště 300 m na ulici extra. Obchod 100 m, supermarket 500 m, restaurace, bar, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Sorrento' 1 km, trajekt 'Sorrento' 1.5 km, oblázková pláž 1 km. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem. Baby-výbava na dotaz (extra). Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Hlavní silnice v blízkosti. Objekt ref.: IT6040.130.1 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sorrento:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme