• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Romitorio ★★★, Siena

Itálie, Siena

Ubytování v Itálii, Siena
Číslo objektu: IT5272.230.2

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.928,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Verde', 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí, velmi moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka, jídelní stůl, digitální TV a mezinárodní TV kanály. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl, 1x pohovka. Sprcha/bidet/WC. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování v Itálii, Siena

Informace o domě (rezidenci)

Velmi starý, útulný bytový dům 'Romitorio'. V centru obce Siena 40 km od centra San Gimignano, 70 km od centra Firenze, centrální poloha, v srdci města. V domě: klimatizace, vytápění pouze od 01.11. do 31.03.. Veřejné parkoviště 900 m extra. Obchod 10 m, obchodní centrum 3 km, restaurace 50 m, kavárna 10 m, nádraží 'Siena' 4 km, termální bazén 'Rapolano Terme' 38 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Siena:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 320 m n.m.
Hlavní město toskánské gotiky má své jádro od doby rozkvětu ve středověku - zůstalo téměř nedotknuté. Srdcem města je Piazza del Campo s charakterickým tvarem mušle, ve kterém se dvakrát ročně konajií 'Palio', známé historické vystoupení s kon skými dostihy. Mezi jiným k vidění: překrásná katedrála a některá důležitá musea. Významné, historické město s 50'000 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, 65 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme