• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Grangesises ★★, Sestriere

Itálie, Piemonte, Sestriere

Ubytování v Itálii, Sestriere
Číslo objektu: IT3250.10.6

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.638,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 v 2. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s dvoulůžkem. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Balkon 3 m2. Výhled na hory. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Sestriere

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada 'Grangesises'. 3 km od centra Sestriere, vyvýšená poloha, 3 km od sjezdovek. V rekreačním zařízení: bar. Parkovací místo. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km. Lyžařské centrum 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. Zařízení sestává ze 3- a 4-patrových budov v alpském stylu (terasovitě, na svahu), panoramatická poloha s výhledem do údolí. Největší část bytů je opatřena celoplošnými koberci.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sestriere:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Sestriere je jedno z nejmodernejsich a nejlepe vybavenych center v italskych Alpach. Toto elegantni a atraktivni sportovni centrum lezi 84 km zapadne od Torina ve Valle del Chisone, 17 km od francouzskych hranic. V tomto stredisku jsou vsechny druhy obchodu, kino, restaurace a diskoteka, sportovni hala s bazenem, skola jezdectvi a kuzelky. Významné zimní sportovní středisko.

informace pro letní ubytování

Sestriere je skvela oblast po horskou turistiku, 18 golfovych hrist, tenisove kurty, autodraha pro dospele, jezdectvi.

informace pro zimní ubytování

Sestriere je lyzarským centrem 'Via Lattea', ktere ma celkem pres 400 km sjezdovek vsech stupnu obtiznosti. Sestriere disponuje se 70 km sjezdovek. Umele zasnezovani, aby behem cele zimni sezony byl snih. Lyzarska skola se 100 instruktory, hlidani deti od 4 let. lyžařské středisko Via Lattea. 200x lyžařské sjezdovky, celkem 400 km, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bruslařská hala. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme