• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě L'Aia ★★★, Seravezza

Itálie, Versilia, Seravezza

Ubytování v Itálii, Seravezza
Číslo objektu: IT5167.150.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.230,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'L'Aia', 3-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích, světlé, renovovaný v roce 2006, komfortní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. Topení (extra). Zahrada 80 m2. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Seravezza

Informace o domě (rezidenci)

Seravezza: Útulný, stylový samostatný rodinný dům 'L'Aia', 2-podlažní. 1 km od centra Seravezza, klidná, slunná poloha ve svahu, v obytné čtvrti, 20 m od lesa, 9 km od moře, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: velká, udržovaná terasovitá zahrada (oplocená), bazén (nezapuštěný) (3 x 5 m, 19.05.-30.09.). Terasa, zahradní nábytek, gril. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 80 m2. Pergola, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: sauna (extra), whirlpool, pračka (společné, extra). Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Příkrý, úzký příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 'Forte dei Marmi' 11 km. Golfové hřiště (18 jamek) 12 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 30 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Seravezza:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 50 m n.m.
Místo známé lomy, které dodávajhí mramor pro sochy a mramor barevný. Vyvinuly se v době Medici na místě středověkého sídliště Sala Vecchia. Pozoruhodný je Palazzo Medici, sloužící nyní jako radnice a znovuopravný dom ze 16. a 17. století. Obec s 12'500 obyvatel, na severozápadě regionu, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 5 km severně od Pietrasanta, 38 km severo-západně od Lucca. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme