• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Isabella ★★★, Sciacca

Itálie, Sicílie, Sciacca

Ubytování v Itálii, Sciacca
Číslo objektu: IT9250.300.6

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.969,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC.
Ubytování v Itálii, Sciacca

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Isabella', renovovaný v roce 2009. Mimo obec, 3 km od centra Sciacca, klidná, slunná poloha, 2 km od moře. Společné: zahrada, bazén (05.05.-29.09.). Dětské brouzdaliště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, snídaňová místnost s TV, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Snídaně (v ceně). Parkovací místo na pozemku. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sciacca:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Důležité termální lázně a městečko na jihozápadě ostrova, se středověkými budovami, stejně jako obytná čtvrť v arabském stylu. Palermo 100 km. Krásné písčité pláže v Sciacca a okolí. Obchody a restaurace. Termální lázně, písčitá pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme