• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Poggio al Ginepro ★★★, Sassetta

Itálie, Costa Etrusca, Sassetta

Ubytování v Itálii, Sassetta
Číslo objektu: IT5340.200.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.027,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na zahradu. 02x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Velké zahradní sezení kryté. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Sassetta

Informace o domě (rezidenci)

Poggio al Ginepro 2 km od Monteverdi Marittimo: Typický toskánský kamenný statek, ve 400 m n.m. s vynikající polohou. Výhled do dálky na moře (ostrovy di Capraia, Elba). Ideální pro ty, kteří přes den rádi mtráví u moře a večer se vracejí do klidu. Sousední pobřeží s mnoha úseky volných pláží. Obě vnější prostředí jsou zařízená. Volterre 45 km. Selská usedlost, ideální pro pobyt s dětmi. 'Poggio al Ginepro', renovovaný, obklopen stromy a loukami. 20 km od centra Marina di Castagneto Carducci, 30 km od centra Golfo di Baratti, Cecina, 40 km od centra Follonica, Piombino, Volterra, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (5 x 10 m, hloubka 120 cm, 08.05.-09.10.). Venkovní sprcha, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu (500 m přírodní cesta). Potraviny 2 km, restaurace 2 km, nádraží 'Donoratico' 20 km, písečná pláž 20 km. Tenis 5 km, jízdárna 5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sassetta:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, historická osada, na vyvýšeném místě, ve svahu, na horské terase s pěkným výhledem, 16 km od San Vincenzo, 75 km od Livorno. Obchody, potraviny, folklórní večery, konzerty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme