• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Cort ★★, Sarre

Itálie, Valle d'Aosta, Sarre

Ubytování v Itálii, Sarre
Číslo objektu: IT3016.520.2

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.882,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, pěkné a stylové zařízení: otevřený krb a TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička), jídelní stůl a jídelní kout. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. Výhled na hory. K dispozici: dřevo (extra).
Ubytování v Itálii, Sarre

Informace o domě (rezidenci)

Ville sur Sarre 7 km od Sarre: Pěkný, stylový vícegenerační dům 'La Cort', 1'200 m n.m.. Klidná, slunná poloha. Společné: pozemek, rostlinami a stromy, pěkná zahrada k relaxaci. Gril. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Příjezd 20 m od objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 7 km, supermarket 7 km, restaurace 2 km. Kabinková lanovka 15 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Pila 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Sarre:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obec Sarre se známým zámkem - 6 km údolím nahoru od města Aosta. Patří k horské obci Gran Paradiso. Různé výletní možnosti do okolních hor. Malá horská vesnice.

informace pro letní ubytování

Odtud se vyplati odbocka do postrannich udoli, jako na pr. Val de Cogn, jizne podel ctyr-vezniho zamku Aymavillesa dale nahoru pres propast kolem hucici Grand Eyvie. Zde je pod silnici u Point d'El 120 m vysoky Aquadukt z doby cisare Augusta.

informace pro zimní ubytování

Moznosti zimnich sportu lze nalezt nad Aosta. Lyžařské středisko Pila, 25 km. Další lyžařská střediska: Courmayeur 30 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme