• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu RESIDENCE I MIRTI BIANCHI, Santa Teresa di Gallura

Itálie, Sardinie, Santa Teresa di Gallura

Ubytování v Itálii, Santa Teresa di Gallura
Číslo objektu: IT7060.73.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.609,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov byt pro 4 osob, 40 m2, v přízemí, komfortní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV a jídelní stůl. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, lednicí a mraznička. Koupelna/sprcha/WC a bidet. Terasa 5 m2, 4 lehátka. Další zařízení.
Ubytování v Itálii, Santa Teresa di Gallura

Informace o domě (rezidenci)

Ideální pro pobyt s dětmi. Komfortní, útulný rekreační zařízení 'RESIDENCE I MIRTI BIANCHI', obklopen loukami. Zařízení domu: výtah, klimatizace, prádelna, pračka (ke spoluužívání). Možnosti parkování: rezervované parkovací místo, veřejné parkoviště. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, bezbariérový objekt. Poloha: v centru obce Santa Teresa Gallura, centrální, klidná poloha v pěší zóně, u moře. Výhled z domu do zahrady. Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, 80 m, otevřeno od 15.06. do 15 .09.), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 100 m, potraviny 100 m, restaurace 100 m, písečná pláž 800 m, jízdárna 1 km, dětské hřiště, 800 m, autobusová zastávka 300 m. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 50 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Santa Teresa di Gallura:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Významná, proslulá rekreační obec a letní rekreační středisko, na severu ostrova přímo u moře s pěkným výhledem. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme