• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Felix ★★★, Santa Maria di Ricadi

Itálie, Kalábrie, Santa Maria di Ricadi

Ubytování v Itálii, Santa Maria di Ricadi
Číslo objektu: IT6321.200.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.872,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt, účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko, sprcha/bidet/WC a TV. Kuchyňský kout. Klimatizace.
Ubytování v Itálii, Santa Maria di Ricadi

Informace o domě (rezidenci)

Torre Ruffa 2 km od Capo Vaticano: Pěkná rekreační osada 'Felix', obklopen stromy. 6 km od centra Tropea, klidná poloha, 500 m od moře, 450 m plaz. Společné: bazén (20 x 11 m, 14.04.-20.10.). Tenis, ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, společenská místnost s TV, fitness, stolní tenis. Parkovací místo (kryté). Obchod 3 km, supermarket 50 m, restaurace 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Santa Maria di Ricadi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Staré, zajímavé a malebné městečko na výhodné poloze v předhůří Golf S.Eufemia a Gioia. Rozprostírá se na rybárském přístavu a přestavuje důležité hospodářské centrum a rekrační místo. Město nabízí umělecky hodnotné aktiviti v charakteristických uličkách starého města. Pod terasou, na Tropea, se rozprostírá krásná 4 km dlouhá písečná pláž, dobře vybudovaná a oddělená od skalnaté stěny. Malý přístav pro čluny, typické restaurace, bary a obchody. Marina s denním spojením na Liparské ostrovy (v hlavní sezóně). Letovisko a letní rekreační středisko s 6'000 obyvatel přímo u moře, 60 km jižně od Lamezia Terme. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, bar, noční klub.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme