• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★★, San Vincenzo

Itálie, Costa Etrusca, San Vincenzo

Ubytování v Itálii, San Vincenzo
Číslo objektu: IT5385.50.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.230,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt v přízemí, renovovaný: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek.
Ubytování v Itálii, San Vincenzo

Informace o domě (rezidenci)

Moderní rezidence. 15 byty v rezidenci. V obci San Vincenzo, 100 m od moře. V domě: přístup na internet, pračka (společné, extra), k dispozici jízdní kola (extra). Veřejné parkoviště 50 m na ulici. Supermarket 500 m, restaurace 100 m, půjčovna jízdních kol 500 m, nádraží 'San Vincenzo' 1 km, písečná pláž 100 m. Atrakce v blízkosti: Baratti, Populonia, Bolgheri. Pozor prosím: železnice v blízkosti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Vincenzo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Hlavní město středního úseku toskánského pobřeží 'Costa Etrusca' s dlouhou písčitou pláží, přístavem jachet a širokým výběrem nabídek pro sport a volný čas. Vnitrozemí se svojí kouzelnou kopcovitou krajinou, některými typickými místy, jako Suvereto, Sassetta, Campiglia Marittima, Bolgheri, Castagneto Carducci a přírodními chráněnými oblastmi nabízí mnoho zajímavých výletů. Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 6'500 obyvatel přímo u moře, centrálni poloha, 22 km severně od Piombino, 62 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme