• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★, San Vincenzo

Itálie, Costa Etrusca, San Vincenzo

Ubytování v Itálii, San Vincenzo
Číslo objektu: IT5385.210.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.434,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, světlé, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/bidet/WC. Terasa krytá. Balkónový nábytek, místo k posezení. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka.
Ubytování v Itálii, San Vincenzo

Informace o domě (rezidenci)

Jednoduchý bytový dům. 4 domy v rezidenci. 200 m od centra San Vincenzo, 300 m od moře, ve slepé ulici. Společné: pozemek (oplocený). Zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo (omezený počet míst). Potraviny 100 m, supermarket 500 m, restaurace 100 m, nádraží 'San Vincenzo' 500 m, písečná pláž 300 m. Atrakce v blízkosti: Campiglia Marittima 10 km, Baratti 12 km, Populonia 15 km, Suvereto 15 km. Pozor prosím: železnice v blízkosti. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Vincenzo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Hlavní město středního úseku toskánského pobřeží 'Costa Etrusca' s dlouhou písčitou pláží, přístavem jachet a širokým výběrem nabídek pro sport a volný čas. Vnitrozemí se svojí kouzelnou kopcovitou krajinou, některými typickými místy, jako Suvereto, Sassetta, Campiglia Marittima, Bolgheri, Castagneto Carducci a přírodními chráněnými oblastmi nabízí mnoho zajímavých výletů. Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 6'500 obyvatel přímo u moře, centrálni poloha, 22 km severně od Piombino, 62 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme