• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Riva degli Etruschi, San Vincenzo

Itálie, Costa Etrusca, San Vincenzo

Ubytování v Itálii, San Vincenzo
Číslo objektu: IT5385.21.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.420,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov 'GI' dům (samostatný), pro 6 osob, 52 m2, v přízemí, jednoduché zařízení. Obývací pokoj s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák a lednicí. Jídlo: snídaně (extra), plná penze (extra), polopenze (extra). Sprcha/WC. Terasa 5 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: sejf, telefon.
Ubytování v Itálii, San Vincenzo

Informace o domě (rezidenci)

Ideální pro pobyt s dětmi. Pěkný, komfortní rodinný dům 'Riva degli Etruschi', obklopen stromy. Zařízení domu: 24-hodinová recepce. Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Poloha: klidná poloha v zeleni, v pěší zóně, u moře. Výhled z domu do zahrady. Okolí domu: park (ke spoluužívání, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání, délka 25 m x šířka 13 m, otevřeno od 31.05. do 10 .10.), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), soukromá pláž (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: potraviny 100 m, restaurace 100 m, koupaliště 400 m, tenis 400 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 250 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Vincenzo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Hlavní město středního úseku toskánského pobřeží 'Costa Etrusca' s dlouhou písčitou pláží, přístavem jachet a širokým výběrem nabídek pro sport a volný čas. Vnitrozemí se svojí kouzelnou kopcovitou krajinou, některými typickými místy, jako Suvereto, Sassetta, Campiglia Marittima, Bolgheri, Castagneto Carducci a přírodními chráněnými oblastmi nabízí mnoho zajímavých výletů. Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 6'500 obyvatel přímo u moře, centrálni poloha, 22 km severně od Piombino, 62 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme