• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Vecchio Stazzo, San Teodoro

Itálie, Sardinie, San Teodoro

Ubytování v Itálii, San Teodoro
Číslo objektu: IT7230.38.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.900,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'vecchio stazzo', pro 5 osob, 58 m2, v přízemí, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Koupelna/sprcha/WC a bidet. Balkon 8 m2, zahradní sezení 15 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoušeč vlasů, pračka.
Ubytování v Itálii, San Teodoro

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, komfortní, útulný rekreační zařízení 'Vecchio Stazzo', rok výstavby 2008, obklopen stromy a loukami. Zařízení domu: klimatizace, prádelna, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta, 10 bezbariérový objekt. Poloha: obce Santeodoro, klidná, slunná poloha v zeleni. Výhled z domu do zahrady a na řeku. Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 200 m2, oplocený). Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 500 m, restaurace 500 m, písečná pláž 2 km, golfové hřiště 10 km, tenis 1 km, jízdárna 2 km, dětské hřiště, 1.5 km, autobusová zastávka 1 km. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 27 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Teodoro:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé letovisko, na severu ostrova přímo u moře, 30 km jižně od Olbia, 77 km od Nuoro, 73 km od Palau. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme