• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Panorama ★★★★, San Gimignano

Itálie, Chianti Classico, San Gimignano

Ubytování v Itálii, San Gimignano
Číslo objektu: IT5257.920.11

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.759,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Cedda', 4-pokojový byt 110 m2 v 1. patře, úplně renovovaný, vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Velká soukromá zahrada.
Ubytování v Itálii, San Gimignano

Informace o domě (rezidenci)

Leží v obci Pancole, 7 km od San Gimignano, obklopené 240 ha olivových hájů, vinic a lesů, pravá oáza klidu. Velmi pěkný výhled. Některé zachovalé domy podél Via Francigena jsou z 18. století. Jeden samostatný dům je rozdělen na dva byty, Cedda a Linari. Brabancia, Svevia, Tuscia a Olsatia jsou další samostatně stojící domy. Šetrná přestavba zachovala původní styl. Všech 16 bytů s vlastními vchody jsou elegantně zařízeny rustikálním nábytkem a několika starožitnostmi. Americký kávovar. Na přání telefon. Velká zahrada se společným bazénem a panoramatickým výhledem. Na místě můžete ochutnat jedinečná vína podniku (Vernaccia-Chianti Colli Senesi) a olivový olej. Na přání snídaně (Euro 60,-/osoba/týden) a polopenze Euro 230,-/osoba/týden), prosím předobjednat. Na požádání možno zařídit kurs vaření, včetně oběda (Euro 70,-/nejméně 5 osob). Siena a Florencie 50 km. Přírodní příjezdová cesta. Selský dům 'Panorama'. Společné: pozemek, bazén (7 x 14 m, 01.05.-10.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: recepce, restaurace, snídaňová místnost, klimatizace, prádelna, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 7 km, nádraží 'Certaldo' 7 km. Golfové hřiště 18 km, tenis 7 km, jízdárna 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Gimignano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 320 m n.m.
Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme