• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Dini ★★★, San Gimignano

Itálie, Chianti Classico, San Gimignano

Ubytování v Itálii, San Gimignano
Číslo objektu: IT5257.250.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.512,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2, ve zvýšeném přízemí, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. K dispozici: telefon. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pavilon se 3 stoly a židlemi 10 m od bytu (spoluužívání s dalšími 2 apartmány).
Ubytování v Itálii, San Gimignano

Informace o domě (rezidenci)

Castel San Gimignano 12 km od da San Gimignano: Pěkný, stylový selský dvůr 'Dini', renovovaný. Na kraji obce, 2 km od centra Castel San Gimignano, 12 km od centra San Gimignano, klidná poloha. Společné: zahrada, bazén (16 x 8 m, 15.04.-15.10.). Dětské brouzdaliště, tenis (extra), ping-pong, pergola, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: restaurace, bar, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Snídaně plná penze polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo (kryté) u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 'San Gimignano' 12 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Dům na 100 ha pozemku. Možnost zakoupení místních vín a olivového oleje a prohlídky vinného sklepa s ochutnávkou vína.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Gimignano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 320 m n.m.
Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme