• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě ★★★★, San Gimignano

Itálie, Chianti Classico, San Gimignano

Ubytování v Itálii, San Gimignano
Číslo objektu: IT5257.210.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 61.880,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Vineyard View', 6-pokojová vila 220 m2, v přízemí, velmi komfortní a pěkné zařízení: velký vstup, TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená galerie. Velká obytná kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, pec na pizzu), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Podlahy z přírodního kamene. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Malá terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, San Gimignano

Informace o domě (rezidenci)

Velká, pěkná vila, ideální pro pobyt s dětmi. Obklopen loukami. 4 km od centra San Gimignano, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada s, louka, bazén (7 x 14 m, 01.05.-10.10.) s čištěním pomocí elektrolýzy soli. Venkovní sprcha, domek u bazénu, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, prádelna, pračka, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.), vytápění pouze od 01.11. do 31.03.. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků 1x týdně (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (v ceně). 500 m dlouhý, příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo (3 x) u domu. Restaurace 2 km, bar 2 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m. Atrakce v blízkosti: San gimignano 4 km, Siena 50 km, Monteriggioni 25 km, Firenze 60 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Gimignano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 320 m n.m.
Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme