• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Dini ★★★★, San Gimignano

Itálie, Chianti Classico, San Gimignano

Ubytování v Itálii, San Gimignano
Číslo objektu: IT5257.200.13

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.638,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře, komfortní a osobité zařízení: 1x pokoj, TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Obytná kuchyně, 1x pohovka, sprcha/bidet/WC a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. Parketové podlahy. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled. K dispozici: telefon, sejf. Přidělené místo u bazénu (1 slunečník a 2 lehátka). Satelitní dekódovací karta pro zákazníka. Uvítací balíček (voda a víno)​. Týdenní úklid a výměna ložního prádla v ceně.
Ubytování v Itálii, San Gimignano

Informace o domě (rezidenci)

Castel S Gimignano, 12 km od da San Gimignano: Komfortní, historická chalupa 'Dini', rok výstavby 1700, renovovaný, obklopen vinicemi. 11 byty v domě. Na kraji obce, 2 km od centra Castel S Gimignano, klidná poloha. Společné: bazén (15 x 7 m, 15.04.-15.10.). Zahradní nábytek. V domě: pračka (extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Snídaně plná penze polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo (kryté). Potraviny 2 km, restaurace 600 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Boccia-hřiště, ping-pong, tenisové hřiště (extra), dětské hřiště, bar a restaurace s pro oblast typickou kuchyní, 600m (ve vedlejší sezoně otevřeno pouze o víkendech, v hlavní sezóně je stále otevřeno). Ke statku patří malá vysvěcená kaple a celkem 10 nezávislých bytů. Statek na 100 ha pozemku s vlastní výrobou oleje a vína, ktere je možné zakoupit na místě. Možnost návštěvy vinných sklepů s degustací vína. Beach-volejbalové a fotbalové hřiště.,Byt IT5257.200.4 má navíc ještě 1 pokoj a koupelnu, které je na požádání možné rovněž pronajmout (extra). Stejně tak je hostům k dispozici krytý vnitřní dvůr (50 m2) s pohovkou a vnějším nábytkem. Sítě proti moskytům ve všech oknech.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Gimignano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 320 m n.m.
Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme