• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Vedi Torre ★★★★, San Gimignano

Itálie, Chianti Classico, San Gimignano

Ubytování v Itálii, San Gimignano
Číslo objektu: IT5257.185.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 7 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 50.050,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

7-pokojov dům (samostatný), pro 10 osob, 260 m2 na 2 podlažích, komfortní a starožitné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, video, stereo přehrávač, CD, otevřený krb a jídelní stůl. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, jídelní kout, myčka, lednicí a mraznička. Koupelna, koupelna/WC, sprcha, sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC a oddělené WC. Terasa 150 m2, zahradní sezení, zahradní nábytek, 8 lehátka. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička. in the 1. floor: 1 bathroom with 2 washbasins, 1 bathtub, 1 WC (WC is next to bathroom, but in seperate room.) 1 bathroom with 1 washbasin, 1 shower, 1 WC, (1 shower + 1 washbasin accessible directly from one of the bedrooms) on the ground floor: 1 bathroom with 1 washbasin, 1 shower, 1 WC.
Ubytování v Itálii, San Gimignano

Informace o domě (rezidenci)

Velký, luxusní, historický venkovský dům 'Vedi Torre', renovovaný v roce 2004, obklopen stromy, loukami a poli. Zařízení domu: ústřední topení, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Cesta se schodištěm. Poloha: na kraji obce, ve čtvrti Weiler Casaglia, nad liegt im Weiler Casaglia, samostatně stojící, klidná, vyvýšená, slunná poloha v zeleni, ve svahu, na kopci. Výhled z domu na hory, do zahrady, na krajinu, na město a na les. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2), park (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2), louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 12 m x šířka 6 m, otevřeno od 01.05. do 31 .10.), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, restaurace 2 km, golfové hřiště 10 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 5 km, hlavní silnice v 2 km, železnice v 3 km a letiště v 40 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Gimignano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 320 m n.m.
Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme