• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Mariotta ★★★, San Felice del Benaco

Itálie, Lago di Garda, San Felice del Benaco

Ubytování v Itálii, San Felice del Benaco
Číslo objektu: IT2825.400.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 37.945,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt v patře, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na jezero. K dispozici: pračka. Garáž, 50 m, výška 180 cm. Pozor prosím: jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, San Felice del Benaco

Informace o domě (rezidenci)

Dvougenerační dům 'Mariotta', 2-podlažní, rok výstavby 1970. Osada Portese 2 km od centra Salò, 2 km od centra San Felice, ve svahu, 250 m od jezera, na ulici. Společné: pozemek s trávníkem. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 1 km, restaurace, bar 600 m, kamenitá pláž 250 m (malý). Klienti mohou využít soukromé malé molo s možností kotvení a malou pláž (200m od objektu). Jedna dvoulůžková ložnice s koupelnou je ve vedlejší budově 5m od hlavní budovy.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, San Felice del Benaco:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá vesnice přímo u jezera, 35 km od Brescia. V obci: obchody, potraviny, restaurace, bar. Doprava letadlem: letiště Milano Bergamo (BGY), 89 km, Verona (VRN), 52 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme