• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casa del Mar ★★★, Roseto degli Abruzzi

Itálie, Abruzzo/Molise, Roseto degli Abruzzi

Ubytování v Itálii, Roseto degli Abruzzi
Číslo objektu: IT4960.100.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.930,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Terasa 15 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: telefon (extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Roseto degli Abruzzi

Informace o domě (rezidenci)

Roseto degli Abruzzi: Rekreační osada 'Casa del Mar'. 1 km od centra Roseto, 10 m od moře, 10 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: zahrada, bazén (31.05.-13.09.). Venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, výtah, pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Plná penze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo (omezený počet míst, extra), společné garáže (extra). Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 800 m. Cyklistická stezka 20 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Železnice v blízkosti. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Roseto degli Abruzzi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice přímo u moře. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme