• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Borgo Pio Apartment ★★★★★, Roma: Vaticano

Itálie, Lazio, Roma: Vaticano

Ubytování v Itálii, Roma: Vaticano
Číslo objektu: IT5705.1.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 36.036,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov byt 'Borgo Pio Apartment', pro 6 osob, 110 m2 v 3. patře, luxusní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, jídelní kout, myčka, lednicí a mraznička. Koupelna, sprcha, sprcha/WC a koupelna/sprcha/WC. Balkon 10 m2. Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, pračka.
Ubytování v Itálii, Roma: Vaticano

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní, luxusní bytový dům 'Borgo Pio Apartment'. Zařízení domu: výtah, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru obce Roma, ve čtvrti borgo pio, centrální poloha v obytné čtvrti. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 20 m, potraviny 10 m, supermarket 10 m, restaurace 10 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Roma: Vaticano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesťanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme