• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Montecalvo ★★★, Roccastrada

Itálie, Maremma Volterra, Roccastrada

Ubytování v Itálii, Roccastrada
Číslo objektu: IT5370.830.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.741,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový dům 55 m2 na 2 podlažích, v přízemí, stylové a útulné zařízení: obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl, otevřený krb, jídelní stůl, TV a DVD. Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC. E-topení. V horním patře: (točité schody) 1x velký pokoj, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko, otevřený krb a klimatizace. Vstup na balkon. Terasa, velká zahrada, altán. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený) u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vybavené vnější prostředí s loubím a grilem.
Ubytování v Itálii, Roccastrada

Informace o domě (rezidenci)

Venkovský samostatný domek s velkým venkovním prostranstvím na okresní silnici vedoucí z Roccastrada (3 km) k moři. Stylový dům 'Montecalvo', rok výstavby 1820, renovovaný. 3 km od centra Roccastrada, 30 km od centra Follonica, 45 km od centra Siena, na ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'500 m2 (oplocená). Altán, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka). V domě: pračka. Úklid na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, restaurace 100 m, autobusová zastávka 3 km, nádraží 'Roccastrada Scalo' 7 km. Golfové hřiště 30 km, tenis 3 km, jízdárna 30 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Roccastrada:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 475 m n.m.
Historická, klidná obec s 9'200 obyvatel, na jihu regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 35 km severně od Grosseto, 50 km jižně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme