• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Englovacanze ★★★, Riva del Garda

Itálie, Lago di Garda, Riva del Garda

Ubytování v Itálii, Riva del Garda
Číslo objektu: IT2859.150.7

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.453,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Topení. K dispozici: telefon, sejf. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Riva del Garda

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná rezidence 'Englovacanze'. 300 m od centra Riva del Garda, klidná, vyvýšená poloha, 500 m od jezera. Společné: zahrada s stromy, krytý bazén (8 x 6 m, hloubka 140 cm). Zahradní nábytek. V domě: recepce, bar, snídaňová místnost, společenská místnost s TV, přístup na internet, sauna (extra). Úklid 1x týdně (v ceně). Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, restaurace 300 m, kamenitá pláž 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Společně: prostor pro surfařská prkna a sportovní výzbroj. Možnost objednat snídani (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Riva del Garda:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mezinárodní turistické centrum v zátoce na severním konci jezera Garda. Nádraží Rovereto, 21 km. Historické centrum s malebným přístavem a promenádou kolem jezera. Krásné pěší stezky. Výlety podél jezera. Kino, tanec/disco. Tenis, pobřeží, pronájem lodi, vodní lyžování, windsurfing, plachtění, rybaření. Známé lázeňské centrum. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme