• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Termi ★★★★, Rimini

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování v Itálii, Rimini
Číslo objektu: IT4510.900.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 19.263,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 28 m2, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (myčka, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Malý balkon. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Rimini

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, komfortní rezidence 'Termi'. Osada Viserba, klidná, slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, přímo u pláže. V domě: recepce, Wireless LAN [WLAN], výtah, prádelna (extra), k dispozici jízdní kola. Snídaně (v ceně). Parkovací místo (omezený počet míst, extra), 150 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Rimini:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rimini je klasickým rekreačním místem na jaderském pobřeží. Dlouhá pláž je ideální pro rodiny s dětmi. V turistickém centru najdete vše, co si můžete přát: restaurace, bary, tančírny, kino v přírodě, pohádkový park 'Fiabilandia', obchody a butiky. Pro sportovce: tenis, jezdectví, surfování, plachtění, vodní lyžování, minigolf, plovárny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme