• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Au ★★, Rimini

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování v Itálii, Rimini
Číslo objektu: IT4510.600.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 16.144,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Rimini

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, útulná, jednoduchá rezidence 'Au'. V centru obce Rimini, živá, slunná poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. V domě: recepce, výtah, klimatizace, pračka, sušička (společné), k dispozici jízdní kola. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Snídaně (v ceně). Parkovací místo (omezený počet míst, extra), 300 m. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 25 m, písečná pláž 50 m. Pozor prosím: noční klub/disco. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Rimini:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rimini je klasickým rekreačním místem na jaderském pobřeží. Dlouhá pláž je ideální pro rodiny s dětmi. V turistickém centru najdete vše, co si můžete přát: restaurace, bary, tančírny, kino v přírodě, pohádkový park 'Fiabilandia', obchody a butiky. Pro sportovce: tenis, jezdectví, surfování, plachtění, vodní lyžování, minigolf, plovárny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme