• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Miramare ★★★, Rimini

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování v Itálii, Rimini
Číslo objektu: IT4510.580.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 19.263,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko a TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. K dispozici: telefon, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Rimini

Informace o domě (rezidenci)

Dům s hotelovými službami 'Miramare'. Ve čtvrti Miramare 5 km od centra Rimini, živá poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar s TV, přístup na internet, výtah, klimatizace, k dispozici jízdní kola. Výměna povlečení denně. Snídaně (v ceně). Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra) na pozemku. Obchod, potraviny 50 m, supermarket 200 m, restaurace, autobusová zastávka, písečná pláž 50 m. Pozor prosím: noční klub/disco 500 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Rimini:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rimini je klasickým rekreačním místem na jaderském pobřeží. Dlouhá pláž je ideální pro rodiny s dětmi. V turistickém centru najdete vše, co si můžete přát: restaurace, bary, tančírny, kino v přírodě, pohádkový park 'Fiabilandia', obchody a butiky. Pro sportovce: tenis, jezdectví, surfování, plachtění, vodní lyžování, minigolf, plovárny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme