• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Mulino ★★★, Řím

Itálie, Lazio, Řím

Ubytování v Itálii, Řím
Číslo objektu: IT5701.625.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.803,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 3. patře, renovovaný v roce 2007, pěkné a moderní zařízení: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, okno do obývacího pokoje. Kuchyňský kout (myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. K dispozici: pračka. Garáž (extra). Hostům k dispozici: uklid a výměna prádla během týdne, LAN nebo bezdrátové internetové spojení (širokopásmový), postýlka. Na požádání (extra): zakryté parkovací místo, přidaný úklid a výměna prádla, prádelna a telefonní spojení (místní linka).
Ubytování v Itálii, Řím

Informace o domě (rezidenci)

Roma Centro: Obytný komplex vznikl po důležitých a komplikovaných archeologických renovacích prací bývalého mlýna, Mulino Pantanella pouze málo metrů od Porta Maggiore, v blízkosti Basilica di Santa Croce v Garusalemme a Basilica San Lorenzo. 1 km od nádraží a 10 minut od San Lorenco, jedné oblíbnené čtvrti s bezpočtem restaurací, pubů, piano-barů a živé hudby. Všechny byty jsou ve 3. patře a jsou pohodlně a moderně zařízené kvalitním dobrým materiálem jako mramor, dubové a březové dřevo. Velká slunná okna. Velký bytový dům 'Il Mulino', renovovaný v roce 2007. V centru obce, živá, slunná poloha. V domě: výtah. Výměna povlečení denně (navíc- extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Garáž (extra) u domu. Potraviny, supermarket, restaurace, bar, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Termini' 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Řím:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesťanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme