• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Falcognana ★★★, Řím

Itálie, Lazio, Řím

Ubytování v Itálii, Řím
Číslo objektu: IT5701.500.2

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.317,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt na 3 podlažích, v přízemí, úplně renovovaný, komfortní a stylové zařízení: vstup. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit a DVD. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Zkosený obývací pokoj, 1x pohovka. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Balkon, zahrada. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (DSL/LAN, extra). Parkování (oplocený). Pozor prosím: TV jen EN.
Ubytování v Itálii, Řím

Informace o domě (rezidenci)

Stará chalupa 'Falcognana', 2-podlažní, renovovaný v roce 2000. Na kraji obce, 20 km od centra Roma, slunná poloha, 27 km od moře, 27 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek 20'000 m2 s trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (18 x 9 m, 01.06.-30.09.). Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 100 m, metro 'linea B 'Laurentina' 10 km, písečná pláž 27 km. Golfové hřiště 4 km, tenis 5 km, jízdárna 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Skupiny mládeže jen na dotaz. Železnice 500 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Při restaurování statku vznikly 3 byty. Na pozemku je k tomu ještě starý, malý dům, 50 m od bazénu. Autobus k hlavnímu spojení do města. V neděli nejou ani příjezdy, ani odjezdy možné. Letiště Ciampino 10 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Řím:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesťanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme