• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casa Scala, Řím/Centro Storico

Itálie, Lazio, Řím/Centro Storico

Ubytování v Itálii, Řím/Centro Storico
Číslo objektu: IT5700.644.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 50.050,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt pro 4 osob, 60 m2 na 2 podlažích v 1. patře, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, jídelní kout, lednicí a mraznička. Koupelna/sprcha/WC. Balkon 4 m2. Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování v Itálii, Řím/Centro Storico

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, komfortní bytový dům 'Casa Scala'. Pračka (k dispozici pouze pro Vás). Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: ve čtvrti trastevere, centrální, klidná poloha v obytné čtvrti. Výhled z domu na město. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 20 m, potraviny 20 m, supermarket 50 m, restaurace 10 m, visutá lanovka 500 m, autobusová zastávka 50 m, Metro 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Řím/Centro Storico:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesťanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme