• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Alto ★★★, Riccione

Itálie, Emilia Romagna, Riccione

Ubytování v Itálii, Riccione
Číslo objektu: IT4530.600.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.908,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt, moderní a osobité zařízení: obývací pokoj, 1x lůžko, 1x vysunovací lůžko, TV-satelit a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC, hydromasážní sprcha. Klimatizace. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Riccione

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, pěkná rezidence 'Alto'. V centru obce Riccione, slunná poloha, 100 m od moře, 100 m plaz. Společné: bazén (10.06.-15.09.). (skluzavka). V rekreačním zařízení: recepce, přístup na internet, výtah, klimatizace, pračka, sušička (společné), k dispozici jízdní kola. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra), 150 m. Obchod, restaurace 50 m, autobusová zastávka, písečná pláž 100 m. Pozor prosím: noční klub/disco 1 km od domu. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Riccione:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační místo mezinárodního věhlasu, 8 km jižně od Rimini s písečnou pláží, která se mírně svažuje dolů k moři a je 6 km dlouhá a 200 m široká. Ideální pro rodiny s dětmi. Mnoho příležitostí ke sportování, zábavě a zábavným večerům. Letiště Miramare di Rimini je v blízkosti a železnice Bologna-Ancona vede přímo přes Riccione, která na některých místech může být dosti hlučná.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme