• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Mar ★★★, Riccione

Itálie, Emilia Romagna, Riccione

Ubytování v Itálii, Riccione
Číslo objektu: IT4530.500.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 16.144,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x francouzské lůžko, TV a rádio. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC, hydromasážní sprcha. Výhled na město. K dispozici: dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Fotografie jsou typickým příkladem.
Ubytování v Itálii, Riccione

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, pěkná rezidence 'Mar'. V centru obce Riccione, živá, slunná poloha, 100 m od moře. Společné: bazén (10.06.-15.09.). V rekreačním zařízení: recepce, přístup na internet, výtah, klimatizace, pračka, sušička (společné), k dispozici jízdní kola. Snídaně (v ceně). Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra), 300 m. Potraviny, restaurace 50 m, autobusová zastávka, písečná pláž 100 m. Pozor prosím: noční klub/disco 500 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Riccione:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační místo mezinárodního věhlasu, 8 km jižně od Rimini s písečnou pláží, která se mírně svažuje dolů k moři a je 6 km dlouhá a 200 m široká. Ideální pro rodiny s dětmi. Mnoho příležitostí ke sportování, zábavě a zábavným večerům. Letiště Miramare di Rimini je v blízkosti a železnice Bologna-Ancona vede přímo přes Riccione, která na některých místech může být dosti hlučná.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme