• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Giulia ★★★, Reggello

Itálie, Florencie a okolí, Reggello

Ubytování v Itálii, Reggello
Číslo objektu: IT5262.881.3

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.707,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Oleandro', 2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře, renovovaný, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, 1x pohovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem s panoramatickým oknem, otevřený krb a sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Terasa 80 m2. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Velmi pěkný panoramatický výhled do údolí. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V kuchyni je velký starý sporák. Krb v ložnici slouží jako dekorace.
Ubytování v Itálii, Reggello

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační-dům 'Villa Giulia' ve výšce 550 m n.m., na kopcích Pratomagno, panoramatická poloha. Sestává z 5 rekreačních bytů, z nichž dva jsou v naší nabídce. Ideální pro všechny, kteři chtějí prožít klidnou dovolenou s pekrásným panoratamickým výhledem. V červenci a srpnu možnost na přání zaměstnat kuchaře. Útulný, stylový panský dům 'Giulia', 550 m n.m.. 6 byty v domě. 5.5 km od centra Reggello, 35 km od centra Firenze, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 50 km od jezera. Společné: zahrada, bazén (14 x 7 m, hloubka 120 - 150 cm, 03.05.-04.10.). Venkovní sprcha, terasa (130 m2), zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Obchod 1 km, jezero ke koupání 'Lago di Bilancino' 50 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Reggello:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 390 m n.m.
Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud uprostřed lesa je kouzelné opatství 'Abbazia di Vallombrosa'. Klidná obec s 14'000 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme