• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Podere Berrettino ★★★, Reggello

Itálie, Florencie a okolí, Reggello

Ubytování v Itálii, Reggello
Číslo objektu: IT5262.860.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.861,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, v přízemí, renovovaný v roce 2006, stylové zařízení: obývací pokoj, TV-satelit. 2x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 140 cm), sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. Plynové topení. Terasa 20 m2, zahrada. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný panoramatický výhled do údolí. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromá terasa v horním podlaží s krásným panoramatickým výhledem se stolem a židlemi. Se dvěma dalšími obytnými jednotkami je k použití společná vybavená lodžie. Kuchyně s otevřeným krbem a vstup do zahrady.
Ubytování v Itálii, Reggello

Informace o domě (rezidenci)

Statek Podere Berrettino, ve stínu platanů, obklopený olivovými háji. Odtud překrásný výhled do širokého údolí řeky Arno. Kamenný statek přestavěný na 2 byty s vlastními vchody při zachování toskánského stavebního stylu. Jednoduché byty. Před krátkou dobou byla stará kůlna přestavěna na byt (IT5262.860.3), ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout a přitom poznat toskánská umělecká města. Bowling 5 km, centrum 'the Mall' v Leccio. V7 km vzdálenosti jsou ve skladech prodeje známých značek. Města Siena, Lucca, Pisa, Perugia v blízkosti. Z Figline jsou nejlepší dopravní spoje do Florencie (15 minut). Kamna na dřevo. Dům 'Podere Berrettino', 450 m n.m.. 3 byty v domě. 2 km od centra Reggello, 30 km od centra Firenze, 35 km od centra Arezzo, 70 km od jezera. Společné: bazén (5 x 10 m, hloubka 150 cm, 03.05.-04.10.). Venkovní sprcha, pergola, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. V domě: pračka (společné). Parkovací místo u domu. Obchod, supermarket, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Figline Valdarno' 10 km, jezero ke koupání 'Lago di Bilancino' 70 km. Tenis 1 km, jízdárna 1 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Reggello:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 390 m n.m.
Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud uprostřed lesa je kouzelné opatství 'Abbazia di Vallombrosa'. Klidná obec s 14'000 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme