• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Borgo ★★★★, Reggello

Itálie, Florencie a okolí, Reggello

Ubytování v Itálii, Reggello
Číslo objektu: IT5262.840.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.453,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Cipresso', 3-pokojový byt 51 m2 na 2 podlažích, v přízemí, stylové a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. Plynové topení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Itálii, Reggello

Informace o domě (rezidenci)

Borgo a Stoppi, v 600 m n.m., na úpatí Castello Poggio alla Regina, od 11. století v majetku Conti Guidi, později přešly na jiné majitele, ve 14. století to byla důležitá oblast s vlastní obecní samosprávou a týdenním trhem. Staré domy osady (celkem 8 bytových jednotek) bylo pečlivě zrestaurováno s překrásným zvratem s cypřiši, piniemi a kaštanovníky ale také obydleny volně se pohybujícími zvířaty, divokými prasaty, zajíci, bažanty a sovami. Z olivových hájů, ze kterých se vyrábí nejlepší za studena lisovaný olej, je překrásný výhled na krajinu Valdarno a na kopcovitou krajinu oblasti Chianti. Majitel rád prodává vlastní zemědělské výrobky. Všechny byty s krby. Rezidence 'Borgo', 600 m n.m.. 2.5 km od centra Reggello, 30 km od centra Firenze, 35 km od centra Arezzo, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 70 km od jezera, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 5'000 m2, bazén (6 x 12 m, hloubka 100 - 250 cm, 03.05.-27.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Příjezd vede až k objektu (800 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2.5 km, potraviny 2.5 km, supermarket 2.5 km, restaurace 2.5 km, bar 2.5 km, kavárna 2.5 km, nádraží 'Figline Valdarno' 10 km, jezero ke koupání 'Lago di Bilancino' 70 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Reggello:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 390 m n.m.
Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud uprostřed lesa je kouzelné opatství 'Abbazia di Vallombrosa'. Klidná obec s 14'000 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme