• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Pigno ★★★, Rapallo

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Rapallo

Ubytování v Itálii, Rapallo
Číslo objektu: IT5050.400.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.113,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v 1. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, větrák. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, větrák. Malá kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Plynové topení (extra). Balkon 10 m2, terasa 15 m2, malá zahrada 25 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Parkování (oplocený). Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Rapallo

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Il Pigno'. 500 m od centra San Michele Pagana, 2 km od centra Rapallo, 2 km od centra Santa Margherita Ligure, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře, ve slepé ulici. Cesta se schodištěm k domu. Restaurace, bar 500 m, oblázková pláž 600 m. Golfové hřiště 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Rapallo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rapallo je elegantní lázeňské místo na Riviera di Levante, 3 km východně od Janova, chráněná poloha v zátoce Tigullio, s celoročním mírným podnebím. Pozoruhodný je kostel San Michele a rybářská vesnice. Pro zábavu a sport jsou restaurace, diskotéky, krytý bazén, jezdectví, tenis, golf, pláž, možnosti vodních sportů a škola plachtění.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme