• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Barchessa di Villa Querini ★★★, Preganziol

Itálie, Veneto, Preganziol

Ubytování v Itálii, Preganziol
Číslo objektu: IT4210.200.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.310,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 115 m2 v 2. patře, prostorné a světlé, komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Plynové topení, boiler. Parketové podlahy. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Preganziol

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, komfortní, historická vila 'La Barchessa di Villa Querini', z jedné strany soused, rok výstavby 1811, renovovaný, obklopen stromy, loukami a poli. 2.5 km od centra Preganziol, 2.5 km od centra Mogliano Veneto, 20 km od centra Venezia, slunná poloha, na hlavní ulici v zeleni, východní orientace. Společné: pěkná, udržovaná zahrada (oplocená) s rostlinami a stromy, louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, bezpečnostní zařizení, pračka (společné). Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, supermarket 4 km, restaurace 800 m, autobusová zastávka 150 m, nádraží 'Mogliano Veneto' 3 km, krytý bazén 2.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 5 km, tenis 2.5 km. Atrakce v blízkosti: Treviso 10 km, Padova 50 km, Vicenza 75 km. Pozor prosím: dálnice 1.5 km od domu. Železnice 600 m od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Preganziol:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mogliano Veneto na hlavní silnici, spojující Mestre a Treviso, na rovině, která je na jdené straně přiléhá k moři, na druhé se zvedá k výběkům Alp. Četné malé ostrovy se z pobřeží jeví jako pruh země. Rovina, omezená řekami Brenta a Tagliamento, je pod vlivem mírného mořského podnebí přestože hraničí s drsnou Pádskou nížinou.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme