• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Amalfi Coast - Praiano Amazing ★★★★★, Praiano

Itálie, Amalfi - pobřeží, Praiano

Ubytování v Itálii, Praiano
Číslo objektu: IT6082.810.2

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 9 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 433.164,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

11-pokojová vila 550 m2 na 3 podlažích, prostorné a světlé, luxusní a vkusné zařízení: jídelna. Vstup k zahradnímu sezení. Velký obývací pokoj, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup k zahradnímu sezení. Salón. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, pec na pizzu). Koupelna. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Ve spodním patře: 6x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na zahradu. 6x sprcha/bidet/WC (soukromý). Velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Praiano

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkná, luxusní vila 'Amalfi Coast - Praiano Amazing'. V centru obce Praiano, slunná, vyvýšená poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 2 km od moře, 2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: velká terasovitá zahrada (oplocená) rostlinami a květinami, bazén vyhřívaný (17 x 5 m, hloubka 260 cm, 30.04.-29.10.) s mořskou vodou. WC u bazénu, venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení, pračka. Úklid úklid bytu (v ceně). Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně (v ceně). Příjezd (bezbariérový přístup do objektu pomocí nájezdu). (65 schodů). Garáž (extra) 1 km. Obchod 150 m, restaurace, bar, internetová kavárna 300 m, autobusová zastávka 200 m, oblázková pláž 'La Praia' 2 km. Atrakce v blízkosti: Positano 7 km, Amalfi 12 km, Ravello 16 km, Sorrento 18 km, Salerno 45 km, Napoli 50 km. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné (extra). Skupiny mládeže jen na dotaz. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Část domu je uzavřena a není obývána.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Praiano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme