• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Amalfi Coast - Praiano 2 ★★★, Praiano

Itálie, Amalfi - pobřeží, Praiano

Ubytování v Itálii, Praiano
Číslo objektu: IT6082.506.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 34.653,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 70 m2, komfortní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, jídelní stůl, TV-satelit, rádio a CD. 1x otevřený pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). 2x terasa. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: bez parkovišté.
Ubytování v Itálii, Praiano

Informace o domě (rezidenci)

Praiano: Malý dům 'Amalfi Coast - Praiano 2'. 300 m od centra Praiano, klidná, vyvýšená poloha, 800 m od moře, 1.8 km plaz, na ulici, v pěší zóně. Příjezd končí 300 m od objektu. Cesta se schodištěm (15 schodů) k domu. Veřejné kryté parkoviště 800 m, extra. Potraviny, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Sorrento' 18 km, oblázková pláž 'La Praia' 1.8 km, potápěčské centrum 1.8 km. Atrakce v blízkosti: Positano 7 km, Amalfi 12 km, Ravello 16 km, Sorrento 18 km, Naples 50 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Praiano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme