• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Cerasella ★★, Praiano

Itálie, Amalfi - pobřeží, Praiano

Ubytování v Itálii, Praiano
Číslo objektu: IT6082.107.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.837,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 80 m2, jihozápadní orientace, světlé, jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s panoramatickým oknem, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko, klimatizace a horkovzdušná kamna. Jídelna. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička). Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. Sprcha/bidet/WC. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu. Zahradní sezení, velká zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, do údolí, na krajinu a na město. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Ideální pro ty, kteří milují pěší turistiku a kontakt s přírodou, protože dům je dosažitelný pouze pěšky cca 2 km (25 minut) po tvz. slavné 'cestě bohů.' Přeprava zavazadel při příjezdu a odjezdu je na koni (zahrnuto v ceně). Na cestě se nesvítí, k dispozici jsou dobíjecí baterky. Před potvrzením Vám doporučujeme blíže se informovat. Hosté mohou využívat ovoce a zeleninu přímo ze zahrady. Úchvatný výhled na moře a ostrov Capri.
Ubytování v Itálii, Praiano

Informace o domě (rezidenci)

Agerola 15 km od Amalfi: Jednoduchý dům 'Cerasella', obklopen stromy, loukami, poli a vinicemi. Mimo obec, v okrsku Sentiero degli Dei, samostatně stojící, klidná, vyvýšená poloha, 10 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada s rostlinami a stromy, ovocná zahrada, bazén (nezapuštěný) (4 m průměr, hloubka 150 - 150 cm, 01.06.-30.09.). Zahradní nábytek, gril. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. 2 km pěšina k domu. Veřejné parkoviště 2 km na ulici. Obchod 2 km, restaurace 2 km. Atrakce v blízkosti: Amalfi Coast 10 km, Capri, Sorrento 20 km, Napoli 60 km, Ischia, Pompei 35 km. Prodej místních zemědělských výrobků.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Praiano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme