• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu A'Scalinatella ★★★, Positano

Itálie, Amalfi - pobřeží, Positano

Ubytování v Itálii, Positano
Číslo objektu: IT6085.107.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.782,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2, jihovýchodní orientace, částéčně renovovaný v roce 2013, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko. Vstup na terasu. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Terasa 25 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, na město a na město. K dispozici: pračka, žehlička. Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Itálii, Positano

Informace o domě (rezidenci)

Positano: Pěkný dvougenerační dům 'A'Scalinatella'. V centru obce, slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 750 m od moře, 750 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: terasa (25 m2), zahradní nábytek. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Transfer z letiště (extra). Cesta se schodištěm (30 schodů) k domu. Veřejné kryté parkoviště 300 m, extra. Obchod 50 m, potraviny 100 m, restaurace, bar 50 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 'Sorrento' 15 km, trajekt 'Positano', písečná pláž 750 m. Atrakce v blízkosti: Amalfi 20 km, Sorrento 15 km, Napoli 70 km, Capri, Ischia. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné (extra). Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Positano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme